Oranı Düşen Maçlar

Avrupa'da maçlar için oranlar biraz daha erkenden açıklanabiliyor. Ortalama olarak maçlardan bir hafta önce tüm sitelerde oranları bulabilirsiniz. Dolayısıyla maç gününe kadar yaşanan önemli gelişmeler; bir önceki maçta olan sakatlıklar veya cezalı oyuncular oranlara direkt etki yapabiliyor. Avrupa'da bahis firmalarında oran değişimleri daha fazla ve hızlı şekilde olabiliyor.

Oranı Düşen Maçlar sayfamızda firmaların ortalama oranlarıyla yaşanan düşüşleri sürekli olarak güncel şekilde görebilirsiniz. Bir karşılaşmaya dair açılan ilk orandan itibaren listemiz sürekli olarak güncelleniyor ve değişimleri bu sayede sağlıklı şekilde görebilirsiniz. Bir karşılaşma için dikkat çekici değişim olduğunda net olarak bilgi sahibi olabilir, maça dair önemli gelişme varsa sitemizdeki haberler bölümünden de bakabilirsiniz. Bazen ciddi oran değişimlerinin nedeni olmazken; bazen çok oynanma, eksik bilgisi ve takımlardan son dakika haberler etki yaratabiliyor. Unutulmamalı ki ciddi oranı değişen maçların garantisi yoktur. Tahminlerinizi yaparken bunun bilincinde olmak gerekiyor. Hiçbir maçın garantisi olmadığı gibi, miktarları da buna göre ayarlamanız gerekir.

Avrupa'da en çok oynana maçların, en çok para yatırılan tahminlerin tüm listesini AVRUPA'DA EN ÇOK OYNANAN MAÇLAR sayfamızda bulabilirsiniz.


Cts, 17:00
Hırvatistan - 1.Liga
HNK Cibalia
1.84
3.46
3.78
2.40
3.10
2.73
Orijent
Cts, 17:00
Hollanda - Şampiyonası
Roda U21
3.64
3.60
1.84
3.21
3.48
2.01
ADO Den Haag U21
Cts, 17:00
İtalya - Primavera 2
Unione Calcio AlbinoLeffe U19
2.22
3.48
2.79
2.97
3.48
2.12
SPAL U19
Cts, 17:00
İzlanda - Ligler Kupası
Knattspyrnufélagið Þróttur
1.66
4.00
4.10
1.80
3.98
3.45
Íþróttabandalag Vestmannaeyja
Cts, 17:00
Kuzey İrlanda - Championship
Knockbreda F.C.
3.05
3.76
1.99
3.55
3.85
1.80
Dergview F.C.
Cts, 17:00
Kulüpler - Arası
IK Start
1.43
4.50
5.72
1.75
3.90
3.73
Egersunds IK
Cts, 17:00
Hollanda - Tweede Divisie
Koninklijke HFC
1.94
3.64
3.27
1.59
3.92
4.70
ADO '20
Cts, 17:00
Phygital Futbol - Geleceğin Oyunları 2024
FC Lokomotiv
1.57
2.29
1.41
2.38
Tamo Junto
Cts, 17:00
Macaristan - Süper Lig
Diósgyőri VTK
2.27
3.46
2.86
1.92
3.62
3.56
MOL Fehervar
Cts, 17:00
Polonya - 1.Lig
Wisła Płock
2.01
3.54
3.36
2.37
3.34
2.80
GKS Katowice
Cts, 17:00
İtalya - Primavera
U.C. Sampdoria U19
1.75
3.84
3.77
2.42
3.54
2.43
Monza, 19 yaş altı
Cts, 17:00
Almanya - Kuzey Bölgesel Ligi
SV Meppen
1.47
4.45
5.24
1.58
4.15
4.49
SSV Jeddeloh
Cts, 17:00
Karadağ - 1.Lig
FK Sutjeska Nikšić
1.55
3.60
6.59
1.60
3.60
5.83
Arsenal Tivat
Cts, 17:00
Danimarka - 1.Division
B.93 Copenhagen
2.08
3.58
3.28
2.84
3.55
2.32
Næstved BK
Cts, 17:00
Galler - Championship
Llanidloes Town F.C.
2.38
3.78
2.38
2.87
3.88
2.04
Porthmadog F.C.
Cts, 17:00
Galler - Championship
Caersws F.C.
2.30
3.80
2.45
2.04
3.74
2.95
Gresford Athletic F.C.
Cts, 17:30
Almanya - Bundesliga
Borussia Monchengladbach
1.90
4.09
4.09
2.20
3.90
3.29
VfL Bochum
Cts, 17:30
Almanya - Bundesliga
Werder Bremen
1.69
4.37
5.18
1.79
4.15
4.67
SV Darmstadt 98
Cts, 17:30
Galler - Premier Lig
Newtown A.F.C.
2.24
3.60
2.82
2.73
3.42
2.35
Bala Town F.C.
Cts, 18:00
Kuzey İrlanda - Premier Lig
Loughgall
3.26
3.58
2.03
2.48
3.45
2.55
Carrick Rangers F.C.
Cts, 18:00
İngiltere - 2.Liga
Mansfield Town
1.54
4.40
5.33
1.62
4.20
4.78
Salford City
Cts, 18:00
İngiltere - Ulusal Lig
Boreham Wood
1.94
3.70
3.42
2.33
3.50
2.70
Fylde
Cts, 18:00
İngiltere - 2.Liga
Notts County
1.72
4.20
4.11
1.90
3.88
3.57
Crewe Alexandra
Cts, 18:00
İngiltere - Ulusal Lig
Dagenham & Redbridge
2.54
3.36
2.54
1.85
3.44
4.06
Halifax Town
Cts, 18:00
İngiltere - Ulusal Lig
Dorking Wanderers
2.35
3.42
2.72
2.87
3.60
2.21
Ebbsfleet United
Cts, 18:00
İngiltere - Ulusal Lig
Barnet
1.50
4.30
5.56
1.60
4.05
4.87
York City
Cts, 18:00
İngiltere - Ulusal Lig
Altrincham
1.71
3.76
4.40
1.54
4.10
5.39
Maidenhead United
Cts, 18:00
İngiltere - Ulusal Lig
Oldham Athletic
1.73
3.64
4.45
2.06
3.16
3.62
Kidderminster Harriers
Cts, 18:00
İngiltere - Ulusal Lig
Chesterfield
1.47
4.50
5.66
1.23
6.00
10.20
Rochdale
Cts, 18:00
İngiltere - 2.Liga
Accrington Stanley
1.97
3.60
3.57
2.27
3.52
2.94
Crawley Town
Cts, 18:00
İngiltere - 2.Liga
Harrogate Town
2.49
3.34
2.72
2.93
3.38
2.34
Walsall
Cts, 18:00
İngiltere - Güney Premier Ligi
Basingstoke Town
2.53
3.56
2.32
3.02
3.60
2.05
Plymouth Parkway
Cts, 18:00
İngiltere - Güney Premier Ligi
A.F.C. Totton
1.78
3.74
3.74
1.93
3.70
3.25
Bracknell Town F.C.
Cts, 18:00
İngiltere - Güney Premier Ligi
Leiston F.C.
1.61
4.05
4.38
1.78
3.64
3.86
Alvechurch
Cts, 18:00
İngiltere - Güney Premier Ligi
Halesowen Town
1.75
3.80
3.85
1.98
3.46
3.31
Royston Town
Cts, 18:00
İngiltere - Güney Premier Ligi
Hitchin Town F.C.
1.97
3.50
3.30
2.40
3.30
2.58
Bromsgrove
Cts, 18:00
İngiltere - Kuzey Ulusal Lig
King's Lynn Town F.C.
2.45
3.42
2.60
2.21
3.22
3.18
Farsley Celtic
Cts, 18:00
İngiltere - Kuzey Ulusal Lig
Blyth Spartans
3.24
3.46
2.08
2.88
3.44
2.27
Boston United
Cts, 18:00
İngiltere - Kuzey Ulusal Lig
Gloucester City
2.84
3.48
2.28
3.30
3.48
2.05
Scarborough Athletic F.C.
Cts, 18:00
İngiltere - Güney Premier Ligi
Merthyr Town FC
1.57
4.10
4.64
1.71
3.92
3.90
Hayes & Yeading United
Cts, 18:00
İngiltere - Kuzey Ulusal Lig
Peterborough Sports
2.08
3.46
3.24
2.59
3.38
2.48
Rushall Olympic F.C.
Cts, 18:00
İspanya - 3.Bölüm RFEF
CD Constancia
1.87
3.34
3.81
1.67
3.48
4.77
CE Mercadal
Cts, 18:00
Meksika - Şampiyonası
C.D. Guadalajara U23
2.11
3.35
3.13
2.29
3.32
2.82
Club Universidad Nacional U23
Cts, 18:00
Meksika - Şampiyonası
Tigres de la UANL U23
1.86
3.48
3.75
1.65
3.68
4.69
Atlas Guadalajara U23
Cts, 18:00
Meksika - Şampiyonası
Club America Mexico U23
2.42
3.35
2.56
1.77
3.54
4.10
Cruz Azul U23
Cts, 18:00
Portekiz - Liga 3
C.D. Trofense
1.97
3.20
3.61
1.74
3.34
4.52
AD Fafe
Cts, 18:00
Almanya - Kuzey Doğu Bölgesel Ligi
Rot-Weiß Erfurt
2.13
3.58
2.88
2.93
3.45
2.15
VSG Altglienicke
Cts, 18:00
İngiltere - Güney Premier Ligi
Hanwell Town FC
2.18
3.62
2.77
1.93
3.78
3.19
Swindon Supermarine
Cts, 18:00
Kuzey İrlanda - Premier Lig
Dungannon Swifts F.C.
5.34
4.20
1.53
2.86
3.62
2.21
Cliftonville
Cts, 18:00
İngiltere - Güney Ulusal Lig
Hampton & Richmond Borough
2.45
3.42
2.60
2.82
3.42
2.32
Farnborough
Cts, 18:00
İngiltere - Güney Premier Ligi
St Ives Town
2.32
3.54
2.54
1.91
3.66
3.33
Stratford Town
Cts, 18:00
İspanya - 1.Division RFEF
San Fernando CD
2.23
3.18
3.17
2.57
3.18
2.62
Atlético Madrid B
Cts, 18:00
Cezayir - 1.Bölüm
El Bayadh
3.19
3.08
2.27
4.52
3.10
1.87
MC Alger
Cts, 18:00
İngiltere - Güney Ulusal Lig
Tonbridge Angels
2.53
3.40
2.53
3.01
3.45
2.19
Slough Town F.C.
Cts, 18:00
Belçika - 2.Bölüm
Anderlecht II
5.60
4.23
1.48
4.68
4.05
1.62
FCV Dender EH
Cts, 18:00
İspanya - 2.Division RFEF
Valle Egüés
2.64
2.95
2.72
3.23
3.02
2.29
CD Izarra
Cts, 18:00
İngiltere - Güney Ulusal Lig
Dartford
1.97
3.45
3.56
1.77
3.64
4.20
Taunton Town F.C.
Cts, 18:00
İngiltere - Güney Ulusal Lig
Havant & Waterlooville
3.69
3.56
1.90
2.96
3.44
2.22
Bath City
Cts, 18:00
İngiltere - İsthmian Ligi
Chatham Town F.C.
2.11
3.60
2.91
2.28
3.48
2.63
Billericay Town F.C.
Cts, 18:00
İngiltere - İsthmian Ligi
Canvey Island F.C.
2.25
3.58
2.61
2.85
3.60
2.14
Carshalton Athletic F.C.
Cts, 18:00
İngiltere - Kuzey Premier Lig
Rylands
1.47
4.15
5.72
1.63
3.70
4.71
Gainsborough Trinity
Cts, 18:00
İngiltere - Kuzey Premier Lig
Ilkeston
4.19
4.10
1.63
3.67
3.96
1.75
Radcliffe
Cts, 18:00
İngiltere - Kuzey Premier Lig
Morpeth Town
2.06
3.62
2.99
2.38
3.60
2.45
F.C. United of Manchester
Cts, 18:00
İskoçya - Championship
Ayr United
3.55
3.38
2.03
2.67
3.25
2.48
Raith Rovers
Cts, 18:00
Dostluk Maçları U19 - Milli Takımlar
İngiltere U19 (Bayanlar)
2.41
3.62
2.41
2.80
3.62
2.16
Fransa U19 (Bayanlar)
Cts, 18:00
Kulüpler - Arası
USV RB Weindorf St Anna
1.44
4.95
5.02
1.53
4.70
4.36
Wildon
Cts, 18:00
İngiltere - Premier Lig
Brighton & Hove Albion
1.77
4.21
4.72
1.88
4.11
4.16
Everton
Cts, 18:00
İngiltere - Premier Lig
Aston Villa
1.51
4.93
6.63
1.60
4.67
5.64
Nottingham Forest
Cts, 18:00
İngiltere - Premier Lig
Manchester United
1.64
4.42
5.54
1.69
4.47
4.98
Fulham
Cts, 18:00
İskoçya - Premier Liga
Hibernian
1.88
3.75
3.96
2.01
3.70
3.52
Dundee
Cts, 18:00
İngiltere - Championship
Ipswich Town
1.51
4.30
6.40
1.57
4.40
5.35
Birmingham City
Cts, 18:00
İngiltere - Championship
Watford
1.75
3.85
4.54
2.07
3.52
3.53
Huddersfield Town
Cts, 18:00
İngiltere - Championship
Blackburn Rovers
2.33
3.56
2.92
2.58
3.64
2.55
Norwich City
Cts, 18:00
İngiltere - Championship
Sunderland
1.81
3.72
4.35
1.93
3.62
3.88
Swansea City
Cts, 18:00
İskoçya - Premier Liga
Kilmarnock
2.12
3.45
3.46
2.40
3.30
3.01
Aberdeen
Cts, 18:00
Fas - Botola
FUS de Rabat
1.67
3.60
4.98
1.41
4.15
7.75
Soualem
Cts, 18:00
Portekiz - Şampiyonası
Farense U19
2.48
3.10
2.63
3.01
3.04
2.30
Famalicao U19
Cts, 18:00
Bosna Hersek - Premier Lig
FK Velež Mostar
3.21
3.04
2.29
2.55
2.95
2.82
FK Borac Banja Luka
Cts, 18:00
Portekiz - Şampiyonası
C.F. Os Belenenses U19
1.85
3.56
3.64
2.09
3.22
3.26
S.C. Beira-Mar U19
Cts, 18:00
Kuzey İrlanda - Premier Intermediate League
Warrenpoint Town F.C.
2.40
3.65
2.40
2.12
3.76
2.79
Lisburn Distillery F.C.
Cts, 18:00
İskoçya - Lowland Ligi
Civil Service Strollers
1.60
3.94
4.60
1.93
3.62
3.31
Stirling University F.C.
Cts, 18:00
Sırbistan - 1.Lig
FK Mačva Šabac
2.08
2.88
3.73
1.80
2.99
4.84
OFK Vrsac
Cts, 18:00
Sırbistan - 1.Lig
Dubocica
2.54
2.93
2.69
2.29
2.81
3.29
Tekstilac Odzaci
Cts, 18:00
Slovakya - 1
VIX Zilina (Bayanlar)
3.94
4.25
1.65
2.39
4.90
2.07
Trencin (Bayanlar)
Cts, 18:00
İspanya - 3.Bölüm RFEF
AD Alcorcón II
2.58
3.02
2.58
1.93
3.06
3.98
FC Villanueva del Pardillo
Cts, 18:00
Portekiz - Şampiyonası
G.D. Chaves U19
2.42
3.28
2.57
1.84
3.46
3.78
Boavista F.C. U19
Cts, 18:00
Gana - Premier Lig
Heart of Lions
3.51
2.96
2.11
2.55
2.90
2.70
Asante Kotoko SC
Cts, 18:00
Kuzey İrlanda - Championship
Ballinamallard United F.C.
2.88
3.55
2.14
2.35
3.50
2.53
Portadown F.C.
Cts, 18:00
Togo - Şampiyonası
Dynamic Togolais
2.80
2.80
2.50
3.47
2.88
2.17
ASC Kara
Cts, 18:00
Fransa - Ulusal 2
Haguenau
2.71
3.13
2.40
2.23
3.15
3.03
Ent. S. Wasquehal
Cts, 18:00
Almanya - Oberliga Westfalen
Turkspor Dortmund 2000
1.74
3.90
3.77
1.99
3.70
3.09
Preussen Munster II
Cts, 18:10
Finlandiya - Şampiyonası
HJK Helsinki U20
2.00
3.94
2.92
2.61
3.90
2.19
Atlantis U20
Cts, 18:15
İtalya - Seri C
Delfino Pescara 1936
1.71
3.57
4.07
1.87
3.46
3.66
Lucchese
Cts, 18:15
İtalya - Seri C
Taranto F.C.
2.09
2.94
3.59
2.44
2.75
3.10
Catania
Cts, 18:15
Malta - Premier Lig
Mosta F.C.
2.78
3.04
2.40
3.65
3.15
1.98
Birkirkara F.C.
Cts, 18:15
İtalya - Serie B
A.C. Pisa 1909
3.15
3.25
2.25
2.66
3.06
2.84
F.B.C. Unione Venezia
Cts, 18:30
Mısır - 2.Liga
Ghazl El Mahalla SC
1.82
2.81
5.25
1.57
3.15
7.05
Al Qanah
Cts, 18:30
Phygital Futbol - Geleceğin Oyunları 2024
R10 Team
1.18
10.50
6.77
1.24
8.80
5.88
Ajman Quattro Team
Cts, 18:30
Portekiz - 2.Bölüm
Nacional da Madeira
1.79
3.52
4.22
1.56
4.27
5.33
F.C. Penafiel
Cts, 18:30
İspanya - 3.Bölüm RFEF
Montecasillas
5.70
3.74
1.53
8.80
4.55
1.31
CA Pulpileño
Cts, 18:45
Cezayir - 1.Bölüm
Oran
1.96
3.24
3.86
1.29
4.70
11.00
US Souf
Cts, 19:00
İspanya - 3.Bölüm RFEF
CD Padura
1.74
3.38
4.42
1.47
3.88
6.31
Anorga KKE
Cts, 19:00
Mali - Premier Bölüm
Club Olympique de Bamako
2.34
2.80
3.21
2.52
2.74
2.90
Afrique Football Elite
Cts, 19:00
Slovakya - 1
Petrzalka (Bayanlar)
1.97
3.80
3.07
2.28
3.50
2.62
Topolcany (Bayanlar)
Cts, 19:00
Türkiye - Süper Lig
Konyaspor
2.51
3.56
2.89
2.25
3.41
3.47
Hatayspor
Cts, 19:00
Mali - Premier Bölüm
USC Kita
2.28
2.82
3.31
2.03
2.97
3.75
AS Black Stars
Cts, 19:00
Finlandiya - Lig
Vaasan Palloseura
2.20
3.42
3.01
3.10
3.46
2.14
FC Haka
Cts, 19:00
BAE - Pro Lig
Al Jazira Club
1.63
4.25
4.38
2.11
3.72
2.98
Al Nasr Dubai
Cts, 19:00
İspanya - Tercera Bölüm
CD Stadium Casablanca (Bayanlar)
3.01
3.52
2.08
3.64
3.64
1.83
Fontsanta Fatjo (Bayanlar)
Cts, 19:00
İspanya - 3.Bölüm RFEF
Cultural y Deportiva Leonesa II
1.83
3.30
4.05
1.56
3.56
5.71
CD Becerril
Cts, 19:30
İspanya - 3.Bölüm RFEF
Club Deportivo Unión Sur Yaiza
1.78
3.40
4.17
1.59
3.64
5.20
Club Deportivo Santa Úrsula
Cts, 19:30
İsrail - Premier Liga
Ironi Sport Hadera F.C.
3.94
3.35
1.95
3.55
3.28
2.09
Hapoel Jerusalem F.C.
Cts, 19:30
İspanya - 3.Bölüm RFEF
S.D. Oyonesa
2.24
3.30
2.88
1.95
3.40
3.46
Casalarreina CF
Cts, 19:30
Slovenya - 1.Lig
NK Aluminij
5.29
4.10
1.55
7.26
4.75
1.37
Olimpija Ljubljana
Cts, 19:30
Polonya - Şampiyonası
Lech Poznań
1.74
3.64
4.65
2.00
3.34
3.77
Śląsk Wrocław
Cts, 20:00
İspanya - 2.Division RFEF
UP Langreo
1.87
3.10
4.52
2.22
2.92
3.51
Marino de Luanco
Cts, 20:00
Katar - Şampiyonası
Al-Markhiya Sports Club
2.52
3.64
2.42
3.06
3.70
2.08
Muaither SC
Cts, 20:00
İsviçre - Süper Liga
Yverdon Sport
3.51
3.60
2.05
3.14
3.46
2.25
FC Basel
Cts, 20:00
Fas - Botola
Moghreb Tétouan
2.52
2.91
2.91
4.71
3.08
1.85
Raja Casablanca
Cts, 20:00
Fransa - National 3
Dijon FCO II
1.41
4.45
6.31
1.61
3.85
4.73
Sporting Club Selongey
Cts, 20:00
Fransa - Ulusal 2
AC Bobigny
1.83
3.32
4.02
1.59
3.70
5.06
Olympic Saint-Quentin
Cts, 20:00
Meksika - 4.division
Deportivo CDH
4.94
4.15
1.53
7.18
5.00
1.32
Tuzos Pachuca
Cts, 20:00
Guatemala - Premier Ligi
Universidad de San Carlos
1.60
3.78
4.85
1.25
5.05
10.10
Heredia Jaguares de Peten
Cts, 20:00
Fransa - Ulusal 2
Racing Paris
1.97
3.26
3.54
2.14
3.18
3.18
Saint-Malo
Cts, 20:00
İspanya - 1.Division RFEF
SD Ponferradina
1.84
3.09
4.42
1.98
3.10
3.98
Real Sociedad II
Cts, 20:00
İspanya - 2.Division RFEF
Sevilla Atletico
1.63
3.35
6.01
1.87
3.00
4.77
Águilas FC
Cts, 20:00
İtalya - Serie A
U.S. Salernitana 1919
2.89
3.33
2.71
3.41
3.33
2.37
A.C. Monza Brianza 1912
Cts, 20:00
Fransa - Ulusal 2
US Créteil-Lusitanos
3.11
2.99
2.27
2.77
2.91
2.49
FC Bourg-Péronnas
Cts, 20:30
Yunanistan - Süper Liga
Panserraikos
2.35
3.38
3.03
1.95
3.50
3.94
Atromitos
Cts, 20:30
Almanya - Bundesliga
FC Bayern Munich
1.55
5.03
5.82
1.70
4.54
4.84
RasenBallsport Leipzig
Cts, 20:30
İtalya - Seri C
U.S. Pergolettese 1932
2.91
2.83
2.40
2.49
2.89
2.78
F.C. Pro Vercelli 1892
Cts, 20:30
Fransa - Ulusal 2
Bastia-Borgo
2.72
3.20
2.35
2.44
3.18
2.62
FCM Aubervilliers
Cts, 20:30
İspanya - 3.Bölüm RFEF
Lorca Deportiva
1.99
3.18
3.58
1.70
3.44
4.62
Real Murcia II
Cts, 20:45
Fildişi - Sahili
AS Denguélé d'Odienné
1.50
3.55
6.75
1.78
3.13
4.68
AFAD Djékanou
Cts, 21:00
Brezilya - Liga Paulista A4
Nacional Sao Paulo
2.29
2.98
3.08
2.52
2.93
2.71
União Agrícola Barbarense Futebol Clube
Cts, 21:00
Brezilya - Paulista Ligi А3
Associação Desportiva São Caetano
1.59
3.78
4.95
1.16
6.30
13.10
Matonense
Cts, 21:00
Dostluk Maçları - Milli Takımlar
Çek Cumhuriyeti (Bayanlar)
2.88
3.42
2.19
3.47
3.95
1.80
Güney Kore (Bayanlar)
Cts, 21:00
Romanya - 1.Lig
Politehnica Iasi
3.89
3.28
1.99
4.70
3.62
1.74
Rapid București
Cts, 21:00
Fransa - 2.Lig
US Quevilly
2.36
3.22
3.14
2.58
3.25
2.78
Paris
Cts, 21:00
Fransa - 2.Lig
Valenciennes AFC
2.75
3.25
2.61
3.07
3.32
2.35
Rodez Aveyron Football
Cts, 21:30
Brezilya - Paraense
Castanhal EC
2.15
3.10
3.24
1.76
3.34
4.37
Sao Francisco Santarem
Cts, 21:30
Brezilya - Goiano Ligi
Ipora EC
4.11
3.46
1.83
6.33
3.94
1.50
Vila Nova
Cts, 21:30
Brezilya - Campeonato Cearense
Maranguape Futebol Clube
2.22
3.02
3.19
2.92
2.89
2.45
Pacatuba
Cts, 21:30
Cebelitarık - Premier Bölüm
Lions Cebelitarık
3.98
4.20
1.65
3.55
4.00
1.77
Manchester 62
Cts, 22:00
Brezilya - Tocantinense Ligi
Gurupi Esporte Clube
4.97
3.38
1.67
7.07
3.70
1.46
Tocantinópolis EC
Cts, 22:00
Brezilya - Capixaba Lig
Vitoria ES
1.69
3.60
4.40
1.41
4.15
6.83
Jaguare
Cts, 22:00
CAF - Şampiyonlar
Étoile du Sahel
2.31
2.94
3.27
3.33
2.94
2.28
Espérance de Tunis
Cts, 22:00
Brezilya - Brasiliense
Samambaia
3.30
3.50
1.97
4.91
3.68
1.61
Ceilandia
Cts, 22:00
Brezilya - Liga Paulista A4
Audax Sao Paulo Esporte Clube
2.61
3.04
2.53
4.00
3.10
1.91
GD Saocarlense
Cts, 22:00
Belçika - Amatör Lig
R.E. Virton
3.20
3.30
2.08
2.60
3.22
2.43
Gent II
Cts, 22:00
Brezilya - Liga Paulista A4
Clube Atlético Penapolense
1.80
3.28
4.27
1.55
3.80
5.29
Jabaquara Atlético Clube
Cts, 22:00
Brezilya - Paulista Ligi
Novorizontino
2.02
3.16
3.74
1.67
3.48
5.18
EC Agua Santa
Cts, 22:00
Polonya - Şampiyonası
Stal Mielec
3.67
3.66
1.93
6.98
4.40
1.44
Raków Częstochowa
Cts, 22:30
Brezilya - Gaucho Ligi
S.E.R. Caxias do Sul
1.65
3.50
5.37
1.65
3.88
4.68
Avenida
Cts, 22:30
Brezilya - Dakikaeiro Ligi
América Futebol Clube Minas Gerais
4.31
3.55
1.77
3.87
3.44
1.89
Clube Atlético Mineiro
Cts, 22:30
Brezilya - Pernambucano Ligi
Clube Náutico Capibaribe
3.04
3.02
2.30
2.29
2.92
3.16
Sport Club do Recife
Cts, 22:30
Brezilya - Paraibano Ligi
Serra Branca Esporte Clube
2.18
3.00
3.28
1.77
3.32
4.37
Nacional de Patos
Cts, 22:30
Brezilya - Matogrossense Ligi
Luverdense Esporte Clube
1.60
3.58
5.21
1.39
4.25
7.04
Clube Esportivo Dom Bosco
Cts, 22:30
Brezilya - Pernambucano Ligi
Clube Atlético do Porto
5.10
3.80
1.57
4.06
3.54
1.76
Petrolina Social Futebol Clube
Cts, 22:30
Brezilya - Matogrossense Ligi
Cuiabá Esporte Clube
1.45
4.15
6.04
1.31
4.85
7.85
Nova Mutum
Cts, 22:30
Brezilya - Matogrossense Ligi
CE Operario VG
1.65
3.65
4.61
1.87
3.38
3.76
Academia Rondonopolis
Cts, 22:30
Brezilya - Catarinense Ligi
Avaí Futebol Clube
2.13
3.35
3.22
1.88
3.45
3.90
Brusque Futebol Clube
Cts, 22:30
Brezilya - Gaucho Ligi
Grêmio Esportivo Brasil
2.83
3.20
2.44
3.45
3.13
2.14
Esporte Clube Juventude
Cts, 22:45
İtalya - Serie A
Genoa C.F.C.
2.19
3.35
3.83
2.56
3.02
3.41
Udinese Calcio
Pzr, 23:00
Brezilya - Paulista Ligi А2
Clube Atlético Linense
3.60
3.22
2.04
4.60
3.38
1.77
São José Esporte Clube
Pzr, 23:00
Arjantin - Primera B Metropolitana
Club Ferrocarril Midland
2.61
2.94
2.76
2.36
2.98
3.13
Argentino de Quilmes
Pzr, 23:00
Arjantin - Primera C Metropolitana
CSD Yupanqui
2.37
2.92
3.01
2.81
2.90
2.46
Club El Porvenir Buenos Aires
Pzr, 23:00
Arjantin - Primera C Metropolitana
CA Atlas
2.05
3.00
3.63
2.33
2.98
3.02
Puerto Nuevo
Pzr, 23:00
Brezilya - Dakikaeiro Ligi
Uberlandia
3.09
3.15
2.29
3.66
3.35
1.97
Athletic Club MG
Pzr, 23:00
Peru - Primera
Sport Boys Warnes
2.25
3.38
3.04
1.71
3.72
4.65
Cusco
Pzr, 23:30
Kolombiya - Primera B
Orsomarso
4.26
3.40
1.82
3.61
3.13
2.08
Cúcuta Deportivo
Pzr, 00:00
Kosta Rika - Primera Division
AD Guanacasteca
5.01
3.94
1.60
4.21
3.50
1.80
Deportivo Saprissa S.A.D.
Pzr, 00:00
Honduras - Ulusal Ligi
Lobos UPNFM
2.20
3.52
2.80
1.98
3.52
3.25
C.D. Victoria
Pzr, 00:00
Panama - Şampiyonası
Club Deportivo Árabe Unido
3.21
2.99
2.22
2.40
2.88
3.01
San Francisco F.C.
Pzr, 00:00
Kolombiya - Bayanlar
Deportivo Cali (Bayanlar)
1.76
3.72
3.86
1.53
3.85
5.45
Deportivo Pereira (kadınlar)
Pzr, 00:00
Arjantin - Primera B Nacional
Deportivo Maipú
2.17
3.04
3.47
2.63
2.96
2.73
San Martín de San Juan
Pzr, 00:15
Paraguay - 1.Division
2 de Mayo
2.82
3.25
2.46
2.10
3.37
3.37
Club Nacional Asuncion
Pzr, 00:30
Meksika - Segunda
Artesanos Metepec
1.56
3.60
5.61
1.28
4.70
9.75
Zitacuaro
Pzr, 00:45
Venezuela - Premier Division
Estudiantes de Mérida
3.83
3.35
1.94
3.36
3.22
2.14
Caracas
Pzr, 01:00
Brezilya - Catarinense Ligi
Joinville Esporte Clube
2.98
3.14
2.36
3.84
3.28
1.95
Criciúma Esporte Clube
Pzr, 01:00
Meksika - Segunda
Pachuca II
1.58
3.74
5.10
1.40
4.40
6.45
Huracanes Izcalli
Pzr, 01:00
Brezilya - Liga Paulista A4
Independente FC Limeira
3.44
3.14
2.05
4.97
3.38
1.67
Taquaritinga SP
Pzr, 01:00
Meksika - Segunda
Colima
3.50
3.38
1.94
4.06
3.60
1.75
Universidad Autónoma de Zacatecas
Pzr, 01:00
Arjantin - Primera C Metropolitana
Real Pilar
2.65
2.83
2.66
2.03
3.06
3.61
Club Social y Deportivo Muñiz
Pzr, 01:30
Arjantin - Ligler Kupası
Club Atlético Belgrano
3.86
3.17
1.97
3.31
3.05
2.30
Talleres de Córdoba
Pzr, 02:00
Honduras - Ulusal Ligi
Real C.D. España
3.33
3.44
1.98
2.62
3.24
2.40
C.D. Marathón
Pzr, 02:30
Şili - Primera B
Club de Deportes Santa Cruz
2.36
3.36
2.75
2.11
3.35
3.26
A.C. Barnechea
Pzr, 03:00
Meksika - Segunda
CD Ayense
1.62
3.98
4.38
1.77
3.65
3.88
Uruapan
Pzr, 03:45
Arjantin - Primera B Nacional
Ferro Carril Oeste
2.69
2.93
2.69
2.38
3.02
3.07
Arsenal de Sarandí
Pzr, 04:00
Meksika - Liga MX
Tigres de la UANL
1.47
4.20
6.31
1.66
3.76
5.07
Atlas Guadalajara
Pzr, 04:00
Nikaragua - Şampiyonası
Deportivo Ocotal
2.74
3.62
2.37
2.41
3.45
2.78
Matagalpa
Pzr, 04:00
Arjantin - Ligler Kupası
Union de Santa Fe
2.19
2.84
3.64
1.73
3.30
5.43
Independiente Rivadavia
Pzr, 04:05
Meksika - Liga MX
Guadalajara
2.38
3.27
2.75
2.08
3.38
3.48
Club Universidad Nacional
Pzr, 04:20
Kolombiya - Primera A
Patriotas
3.64
3.24
2.08
4.71
3.28
1.83
Millonarios Fútbol Club
Pzr, 04:30
ABD - MLS
St. Louis City
2.13
3.70
3.20
1.82
3.98
4.01
Real Salt Lake
Pzr, 04:30
ABD - MLS
Houston Dynamo
1.89
3.64
4.06
2.06
3.50
3.57
Sporting Kansas City
Pzr, 05:00
Avustralya - Yeni Güney Galler Premier Ligi U20
Rockdale Ilinden U20
2.25
3.60
2.55
4.40
3.60
1.69
Marconi Stallions FC U20
Pzr, 06:10
Meksika - Liga MX
Club América
1.47
4.23
6.22
2.02
3.58
3.44
Cruz Azul
Pzr, 06:15
CONCACAF Altın Kupa - Bayanlar
Kolombiya (Bayanlar)
4.11
3.65
1.73
3.70
3.54
1.84
Brezilya (Bayanlar)
Pzr, 08:00
Avustralya - Yeni Güney Galler Premier Ligi
APIA Leichhardt Tigers
1.56
4.25
4.62
1.31
5.25
7.27
Central Coast Mariners Academy U21
Pzr, 09:30
Avustralya - Ulusal Premier Ligi
Brisbane Olympic United SSC
4.33
4.15
1.61
3.28
3.74
1.92
Moreton City Excelsior
Pzr, 12:00
Vietnam - V-Lig
TDCS Dong Thap F.C.
3.50
3.24
1.99
4.81
3.50
1.66
PVF-CAND
Pzr, 12:30
Avusturya - 2.Liga
Flyeralarm Admira Modling
3.02
3.50
2.23
3.81
3.62
1.90
Ried
Pzr, 13:00
Phygital Futbol - Geleceğin Oyunları 2024
FDC Vista
1.50
8.70
3.25
1.46
7.80
3.65
Penarol
Pzr, 13:00
Malta - Premier Lig
Sirens F.C.
3.74
3.46
1.85
4.56
3.64
1.66
Gżira United F.C.
Pzr, 13:30
İspanya - 3.Bölüm RFEF
Club Portekizete
1.76
3.44
4.22
1.37
4.45
6.98
CD Derio
Pzr, 14:00
Türkiye - TFF 2.Lig
Kırşehirspor
2.26
3.22
2.91
1.62
3.83
4.61
Nazilli Belediyespor
Pzr, 14:00
Türkiye - TFF 2.Lig
Zonguldak Kömürspor
3.02
3.06
2.28
2.62
3.18
2.44
Karacabey Belediyespor
Pzr, 14:00
İspanya - 2.Division RFEF
Torrent
1.76
3.26
4.91
2.00
3.05
3.99
Atlético Saguntino
Pzr, 14:00
İspanya - 2.Division RFEF
RCD Espanyol II
1.66
3.92
4.54
1.87
3.38
4.06
SCR Peña Deportiva
Pzr, 14:00
İspanya - 2.Division RFEF
Ursaria
2.67
2.90
2.73
3.17
2.95
2.36
Badajoz
Pzr, 14:00
Ukrayna - Premier Liga
Veres Rivne
3.19
3.30
2.30
3.59
2.95
2.30
Kolos Kovalivka
Pzr, 14:00
Tayland - Premier Ligi
BG Pathum United
2.80
3.42
2.24
2.39
3.32
2.58
Bangkok United F.C.
Pzr, 14:00
İspanya - 1.Division RFEF
Recreativo de Huelva
2.08
3.15
3.57
2.31
3.08
3.13
AD Ceuta
Pzr, 14:30
Phygital Futbol - Geleceğin Oyunları 2024
Beşiktaş Esports
1.78
8.30
2.46
1.71
6.70
2.81
Team CMR
Pzr, 15:00
İspanya - 2.Division RFEF
UD San Fernando
2.88
2.88
2.56
4.01
3.02
2.01
CF Talavera
Pzr, 15:00
Almanya - Oberliga Bremen
SV Hemelingen
1.37
5.35
5.55
1.49
4.90
4.52
ESC Geestemunde
Pzr, 15:00
Bosna Hersek - Premier Lig
NK Široki Brijeg
2.51
3.02
2.88
2.14
3.06
3.53
FK Željezničar Sarajevo
Pzr, 15:00
Almanya - Bundesliga U19
1. FC Kaiserslautern U19
5.56
4.40
1.45
4.45
4.05
1.60
Eintracht Frankfurt U19
Pzr, 15:00
Almanya - Kuzey Doğu Bölgesel Ligi
BFC Viktoria 1889
1.55
3.90
5.14
1.66
3.72
4.46
ZFC Meuselwitz
Pzr, 15:00
İsveç - Kupası
Mjällby AIF
1.57
4.15
5.00
2.00
3.45
3.46
Vasteras SK
Pzr, 15:30
Belçika - Jupiler Ligi
Club Brugge K.V.
2.13
3.64
3.30
1.74
4.03
4.43
R.S.C. Anderlecht
Pzr, 15:30
Andorra - Primera
UE Santa Coloma
1.41
4.80
5.60
1.25
5.65
8.35
FC Ordino
Pzr, 15:30
Almanya - Oberliga NOFV-Nord
TSG Neustrelitz
1.49
4.45
4.99
1.59
4.25
4.34
Rostocker
Pzr, 16:00
Kuzey Makedonya - 1.Ligi
Voska Sport
2.51
3.02
2.66
1.57
3.52
5.71
FK Sileks
Pzr, 16:00
Almanya - Oberliga Hamburg
ETSV Hamburg
1.80
3.76
3.63
1.46
4.30
5.57
TuRa Harksheide
Pzr, 16:00
Almanya - Oberliga Hamburg
Niendorfer TSV
4.02
4.15
1.65
3.57
3.98
1.77
TuS Dassendorf
Pzr, 16:00
Almanya - Oberliga Westfalen
ASC 09 Dortmund
1.35
4.85
6.70
1.50
4.30
5.09
SG Wattenscheid 09
Pzr, 16:00
Tunus - 1.Lig
Olympique Béja
1.88
3.04
4.28
2.01
2.96
3.83
Étoile sportive de Métlaoui
Pzr, 16:00
Yunanistan - Süper Liga 2
AO Giouchtas FC
2.47
3.10
3.09
2.75
3.10
2.75
Ilioupoli
Pzr, 16:00
Macaristan - 2.Lig
Pécsi MFC
2.21
3.04
3.18
3.15
2.79
2.38
FC Ajka
Pzr, 16:00
Yunanistan - Süper Liga 2
AEK Athens II
2.81
2.95
2.43
2.28
3.13
2.96
Iraklis Thessaloniki F.C.
Pzr, 16:00
Yunanistan - Süper Liga 2
Kampaniakos Chalastras
2.00
3.13
3.62
2.19
3.10
3.16
Aiolikos F.C.
Pzr, 16:00
Yunanistan - Süper Liga 2
Apollon Pontou
4.37
3.24
1.79
5.51
3.45
1.60
Makedonikos Neapolis
Pzr, 16:00
Yunanistan - Süper Liga 2
Diagoras Rodos
1.75
3.20
4.73
2.12
2.83
3.68
Panachaiki
Pzr, 16:00
Uruguay - Primera Division
Cerro Largo FC
2.70
3.04
2.70
2.44
3.06
3.00
Centro Atlético Fénix
Pzr, 16:00
Yunanistan - Süper Liga 2
Egaleo F.C.
4.23
2.93
1.93
5.18
3.08
1.73
FC Chania
Pzr, 16:00
İspanya - 2.Division
CD Eldense
2.64
3.06
2.71
2.24
3.18
3.45
Racing de Ferrol
Pzr, 16:30
İngiltere - Premier Lig
Wolverhampton Wanderers
1.65
4.52
5.28
1.48
4.93
7.29
Sheffield United
Pzr, 17:00
Fas - Botola 2
Association Salé
2.95
3.00
2.32
2.60
3.00
2.50
Jeunesse d'El Massira
Pzr, 17:00
Hindistan - Süper Lig
Kerala Blasters FC
4.25
3.74
1.74
3.46
3.48
1.99
FC Goa
Pzr, 17:00
Polonya - Şampiyonası
Widzew Łódź
2.60
3.34
2.60
2.23
3.40
3.10
Górnik Zabrze
Pzr, 17:00
Çekya - Şampiyonası
Dynamo Ceske Budejovice
3.33
3.46
2.03
2.62
3.38
2.55
Sigma Olomouc
Pzr, 17:00
Ürdün - Şampiyonası
Sahab Club
2.46
2.92
2.79
2.95
2.88
2.44
Aqaba
Pzr, 17:00
Slovenya - 1.Lig
NK Domžale
5.34
4.15
1.54
7.07
4.60
1.39
NK Celje
Pzr, 17:00
Almanya - Kuzey Bölgesel Ligi
SC Spelle-Venhaus
4.25
3.92
1.65
8.35
5.10
1.28
SV Drochtersen/Assel
Pzr, 17:00
Kıbrıs - 1.Division
Anorthosis Famagusta FC
2.89
3.25
2.43
3.40
3.40
2.10
APOEL F.C.
Pzr, 17:00
Mısır - Premier Ligi
Farko
3.03
3.02
2.40
3.63
3.06
2.10
Tala'ea El-Gaish SC
Pzr, 17:00
Phygital Futbol - Geleceğin Oyunları 2024
Rotor International
1.41
8.80
3.75
1.49
7.80
3.45
CHP
Pzr, 17:00
Almanya - Bölgesel Kupa
Germania Ober Roden
4.64
4.50
1.51
3.96
4.50
1.59
Rot-Weiß Wolfhagen
Pzr, 17:30
Almanya - Bundesliga
Eintracht Frankfurt
2.09
3.72
3.74
2.31
3.60
3.29
VfL Wolfsburg
Pzr, 17:30
Almanya - Oberliga Schleswig-Holstein
Inter Turkspor Kiel
3.27
4.15
1.82
2.41
3.98
2.27
SV Preussen 09 Reinfeld
Pzr, 17:30
Almanya - Oberliga Westfalen
SG Finnentrop-Bamenohl
3.79
3.98
1.72
3.29
3.84
1.88
Sportfreunde Siegen
Pzr, 17:45
Bulgaristan - A PFG
CSKA Sofia 1948
1.60
3.80
5.64
1.83
3.36
4.52
Slavia Sofia
Pzr, 18:00
İspanya - 1.Division RFEF
Granada CF II
4.31
3.28
1.85
3.63
3.13
2.07
Antequera CF
Pzr, 18:00
İngiltere - Ligler Kupası
Chelsea
4.01
3.96
1.95
3.40
3.90
2.15
Liverpool
Pzr, 18:00
Kamerun - Elite One
Fortuna Mfou
2.32
2.75
3.28
3.97
3.43
1.80
Union Douala
Pzr, 18:00
Romanya - 2.Lig
Viitorul Pandurii Targu Jiu
2.96
3.13
2.28
3.55
3.13
2.02
CSC 1599 Selimbar
Pzr, 18:00
İtalya - Seri C
Vicenza Calcio
2.22
2.87
3.18
1.83
3.20
4.22
US Triestina Calcio
Pzr, 18:00
Şili - Primera Division
Deportes Iquique
3.15
3.42
2.20
2.85
3.38
2.40
Everton de Viña del Mar
Pzr, 18:15
İspanya - La Liga
Real Betis
2.93
3.44
2.61
3.68
3.41
2.22
Athletic Bilbao
Pzr, 18:30
Phygital Futbol - Geleceğin Oyunları 2024
Crvena Zvezda
1.92
4.00
3.13
1.81
6.10
2.67
MEXICO QUETZALES
Pzr, 18:45
Hollanda - Eredivisie
AZ Alkmaar
2.24
3.72
2.81
2.01
3.84
3.41
AFC Ajax
Pzr, 19:00
Ukrayna - Premier Liga
Rukh Lviv
2.55
3.45
2.70
2.95
3.05
2.60
Polissya Zhytomyr
Pzr, 19:00
Macaristan - 2.Lig
Kazincbarcikai SC
3.72
3.38
1.88
4.52
3.48
1.70
Vasas SC
Pzr, 19:00
Macaristan - 2.Lig
Szombathelyi Haladás
1.93
3.18
3.79
2.16
3.18
3.14
Tiszakecske
Pzr, 19:00
İspanya - 2.Division RFEF
CD Tudelano
2.24
2.98
3.37
2.01
3.20
3.72
Utebo FC
Pzr, 19:00
İspanya - 2.Division RFEF
CF Villanovense
2.52
2.84
3.03
2.28
2.90
3.39
Illescas
Pzr, 19:30
İsveç - Kupası
IFK Norrköping
1.57
4.15
5.00
1.70
3.90
4.29
Utsiktens BK
Pzr, 19:30
İsveç - Kupası
IK Brage
3.00
3.54
2.16
3.38
3.72
1.95
IK Sirius Fotboll
Pzr, 19:30
Slovenya - 1.Lig
Mura
2.52
3.28
2.61
2.21
3.34
3.06
NK Radomlje
Pzr, 20:00
Fas - Botola
FAR Rabat
1.49
3.98
6.39
1.25
5.30
11.20
UTS Rabat
Pzr, 20:00
Guatemala - Ulusal Ligi
Zacapa Tellioz
2.16
3.18
3.14
2.48
3.00
2.70
Deportivo Guastatoya
Pzr, 20:00
Çekya - Şampiyonası
1. FC Slovácko
3.07
3.28
2.21
4.12
3.66
1.82
AC Sparta Prague
Pzr, 20:30
İtalya - Seri C
A.S.D. Potenza FC
2.50
3.10
2.61
1.99
3.22
3.52
Giugliano
Pzr, 21:30
Almanya - Bundesliga
FC Augsburg
2.63
3.66
2.76
2.25
3.75
3.29
SC Freiburg
Pzr, 22:00
İspanya - 1.Division RFEF
CA Osasuna II
4.41
3.28
1.83
3.56
3.25
2.04
Deportivo de La Coruña
Pzr, 22:00
İspanya - 1.Division RFEF
Intercity San Juan de Alicante
1.64
3.50
5.52
1.74
3.40
4.80
Deportivo Linares
Pzr, 22:00
Bolivya - LFPB
Club Aurora
2.58
3.22
2.58
3.62
3.42
1.96
Club Jorge Wilstermann
Pzr, 22:45
Fransa - 1.Lig
Olympique de Marseille
1.61
4.45
5.95
1.77
4.06
4.92
Montpellier HSC
Pts, 23:00
Arjantin - Ligler Kupası
Club Atlético River Plate
2.13
3.22
3.52
1.91
3.32
4.18
Boca Juniors
Pts, 23:00
Arjantin - Primera B Nacional
Club Atletico Guemes
2.27
3.02
3.27
2.64
2.84
2.82
Agropecuario
Pts, 00:00
Guatemala - Ulusal Ligi
Coatepeque
1.94
3.38
3.50
2.26
3.20
2.93
Deportivo Xinabajul
Pts, 00:00
Panama - Şampiyonası
Tauro F.C.
1.40
4.33
6.61
1.48
4.05
5.73
Veraguas United
Pts, 00:00
Brezilya - Paulista Ligi
Botafogo FC Ribeirao Preto
1.81
3.38
4.34
1.98
3.28
3.72
Associação Portuguesa de Desportos
Pts, 00:00
Şili - Primera Division
O'Higgins F.C.
4.37
3.54
1.81
3.69
3.35
2.02
Colo-Colo
Pts, 00:15
Brezilya - Carioca Ligi
Bangu Atlético Clube
2.49
2.99
2.86
3.45
3.20
2.10
Madureira Esporte Clube
Pts, 00:15
El Salvador - Premier Division
KD Dragon
2.61
3.14
2.47
3.34
3.16
2.08
Alianza San Salvador
Pts, 00:30
Kolombiya - Primera A
Jaguares de Córdoba Fútbol Club
3.97
3.40
1.93
3.42
3.20
2.17
América de Cali
Pts, 00:30
El Salvador - Premier Division
CD Platense Zacatecoluca
3.06
3.13
2.23
2.63
3.10
2.48
Once Ahuachapan
Pts, 01:30
Arjantin - Primera B Nacional
Chaco For Ever
2.23
2.93
3.47
2.61
2.85
2.85
Deportivo Morón
Pts, 02:00
Arjantin - Primera B Nacional
Club Atlético Colón
1.83
3.28
4.41
1.59
3.66
5.65
Club Atlético Patronato
Pts, 02:30
Şili - Primera Division
CD Cobresal
2.04
3.35
3.41
1.84
3.64
4.07
Unión Española
Pts, 04:00
Arjantin - Ligler Kupası
Instituto Atlético Central Córdoba
2.65
2.98
2.66
2.00
3.13
4.09
Godoy Cruz Antonio Tomba
Pts, 12:30
Avustralya - Victoria Premier Ligi 1
Melbourne Victory II
2.12
3.60
2.85
2.38
3.50
2.50
Bentleigh Greens
Pts, 17:00
Slovenya - 1.Lig
NK Bravo
2.80
3.32
2.38
2.48
3.30
2.64
FC Koper
Pts, 20:00
Türkiye - TFF 1.Lig
Şanlıurfaspor
2.06
3.30
3.44
1.85
3.44
4.06
Tuzlaspor
Pts, 20:30
İsveç - Kupası
Landskrona BoIS
4.62
4.10
1.62
5.70
4.70
1.45
BK Häcken
Pts, 22:45
İtalya - Seri C
Virtus Francavilla
2.38
3.10
2.82
2.10
3.08
3.38
Monopoli
Pts, 22:45
İtalya - Seri C
F.C. Legnago Salus S.S.D
2.44
3.13
2.65
3.18
3.04
2.21
Atalanta Bergamo U23
Sal, 23:00
İngiltere - Premier Lig
West Ham United
2.31
3.80
3.13
2.55
3.78
2.79
Brentford
Sal, 23:00
Peru - Primera
Deportivo Los Chankas
2.51
3.54
2.57
2.25
3.55
2.91
Club Cienciano Cusco
Sal, 15:00
Finlandiya - Lig
FC Lahti
3.30
3.48
2.05
2.82
3.42
2.32
HJK
Sal, 19:30
Polonya - Kupası
Piast Gliwice
2.86
3.22
2.47
2.56
3.24
2.71
Raków Częstochowa
Sal, 19:30
Romanya - 1.Lig
FC Dinamo București
2.61
3.24
2.65
2.30
3.18
3.19
Hermannstadt
Sal, 22:00
Romanya - 1.Lig
FC Oțelul Galați
3.45
3.18
2.17
4.61
3.50
1.78
CFR Cluj
Sal, 22:00
Hollanda - Kupası
SC Cambuur
2.88
3.62
2.33
3.27
3.92
2.04
N.E.C.
Sal, 22:30
İngiltere - FA
A.F.C. Bournemouth
2.03
3.68
3.52
1.75
4.10
4.34
Leicester City
Sal, 22:45
İngiltere - Ulusal Lig
Woking
2.23
3.48
2.92
2.76
3.48
2.33
Gateshead
Sal, 22:45
İngiltere - Ulusal Lig
Rochdale
2.02
3.64
3.24
2.51
3.60
2.45
Wealdstone
Sal, 22:45
İngiltere - 1.Liga
Burton Albion
2.53
3.15
2.95
2.14
3.25
3.65
Carlisle United
Sal, 22:45
İngiltere - 1.Liga
Wycombe Wanderers
1.98
3.52
3.81
2.16
3.42
3.38
Cheltenham Town
Çar, 04:05
Meksika - Liga de Expansion MX
Venados
2.38
3.32
2.80
2.95
3.14
2.38
Atlante F.C.
Çar, 16:30
İtalya - Seri D
Arconatese
3.05
3.10
2.28
4.04
3.50
1.80
Piacenza Calcio 1919
Oranı Düşen Maçlar
Cts, 17:00
Hırvatistan - 1.Liga
HNK Cibalia
1.84
3.46
3.78
2.40
3.10
2.73
Orijent
Cts, 17:00
Hollanda - Şampiyonası
Roda U21
3.64
3.60
1.84
3.21
3.48
2.01
ADO Den Haa
Cts, 17:00
İtalya - Primavera 2
Unione Calc
2.22
3.48
2.79
2.97
3.48
2.12
SPAL U19
Cts, 17:00
İzlanda - Ligler Kupas�
Knattspyrnu
1.66
4.00
4.10
1.80
3.98
3.45
Íþróttab
Cts, 17:00
Kuzey İrland - Championship
Knockbreda
3.05
3.76
1.99
3.55
3.85
1.80
Dergview F.
Avrupa Top 10
  Cts, 20:30
Tahmin : 2
  Bournemouth - Man City
@1.39
  Cts, 18:00
Tahmin : 1
  Man Utd - Fulham
@1.62
  Cts, 23:00
Tahmin : 1
  Arsenal - Newcastle
@1.55
  Cts, 18:00
Tahmin : 1
  Brighton - Everton
@1.98
  Cts, 18:00
Tahmin : 1
  Aston Villa - Nottm Forest
@1.51